სამართლებრივი და საგადასახადო გზამკვლევი შემოქმედებით ინდუსტრიებში
დასაწყისი:
აპრილი
ხანგრძლივობა:
16 საათი
განრიგი:
კვირაში ორჯერ
ფასი:
ლარი
კურსის მიზანი – კურსის მიზანია მონაწილეებს გააცნოს შემოქმედებითი ინდუსტრიის სფეროში მოქმედი მცირე მეწარმების, ფიზიკური პირებისა და სხვა ტიპის ორგანიზაციების საკანონმდებლო შეღავათები და რისკები, რომლებიც აუცილებელია მათი საქმიანობის ოპტიმალური მართვისთვის, კანონმდებლობის სწორად გამოყენებისა და ფინანსური სტრატეგიების ეფექტურად შემუშავებისთვის. კურსი ასევე ორიენტირებულია იმ პროცედურების გაცნობაზე, რომლებიც მეწარმეებს საშუალებას მისცემს, მაქსიმალურად გამოიყენონ საგადასახადო შეღავათები და წარმატებით განავითარონ თავიანთი საქმიანობა. პროგრამა მოიცავს როგორც თეორიულ მასალას, ასევე პრაქტიკულ დავალებებს, რაც მსმენელებს დაეხმარება დამოუკიდებლად განახორციელონ ბუღალტრული და ფინანსური ოპერაციები
მსმენელების კატეგორია – სტარტაპერები, მეწარმეები და მცირე ბიზნესის წარმომადგენლები, ბუღალტრები, ფინანსური კონსულტანტები, არასამეწარმეო იურიდიული პირები და ფიზიკური პირები